The Rolling Stones w Multikinie

Autor: Redakcja 11/11/2013 13:09

Latem bieżącego roku kultowi „Stonesi” zagrali rewelacyjny koncert dla ponad 100 tysięcy fanów w londyńskim Hyde Parku. Pośród wykonanych tego dnia utworów nie zabrakło największych przebojów legendarnej grupy takich jak Honky Tonk Women, Gimme Shelter, Jumpin’ Jack Flash, Sympathy For The Devil, Brown Sugar czy (I Can’t Get No) Satisfaction. Po zakończeniu wydarzenia widzowie oraz krytycy muzycznie zgodnie twierdzili, że był to jeden z najlepszych występów formacji w całej ich długoletniej historii.

O tym czy faktycznie tak było będą mogli przekonać się również świętokrzyscy widzowie. Już 14 listopada kieleckie Multikino zaprezentuje na dużym ekranie profesjonalny zapis całego koncertu. Bilety na seans można już kupować poprzez stronę internetową www.multikino.pl oraz w kasach kina.

liniakk

Uwaga, konkurs! Dzięki uprzejmości Multikina mamy do rozdania TRZY podwójne wejściówki na „The Rolling Stones. Sweet Summer Sun – Hyde Park Live”. Co zrobić, aby je zdobyć?

Po pierwsze: należy udostępnić banner promujący wydarzenie, który znajdziecie na naszym facebook’owym fan page’u.

Po drugie: w komentarzu pod bannerem podać tytuł swojego ulubionego utworu The Rolling Stones.

Z pośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy, które nagrodzimy biletami. Wyniki konkursu ogłosimy późnym wieczorem w środę.

Wszystkim biorącym udział w zabawie życzymy powodzenia!