Acid Drinkers zagrają w Semaforze

Autor: Redakcja 25/11/2013 18:54

Działający na polskiej scenie muzycznej od 1986 roku popularni „Kwasopijcy” to grupa, której fanom ciężkich brzmień przedstawiać nie trzeba. Z czysto dziennikarskiego obowiązku wspomnijmy tylko, że albumy takie jak „Are You a Rebel?”, „Infernal Connection” czy obie części „Fishdick’a” na stałe zapisały się w pamięci i sercach tysięcy fanów, a sama grupa wielokrotnie zdobywała najważniejsze nagrody polskiego przemysłu muzycznego. Równie imponująco prezentuje się lista wykonawców z jakimi „Acidzi” dzielili scenę. Znaleźć na niej można takie legendy jak Deep Purple, Metallica, Black Label Society czy Machine Head.

Nadchodzący koncert w skarżyskim Semaforze będzie jednym z przystanków na trasie „Black is my colour”, która kontynuuje promocję najnowszego albumu formacji zatytułowanego „La part du diable”.

W roli supportu przed gwiazdą wieczoru wystąpi pochodzący z Wrocławia rockowy zespół Strain w składzie: Mateusz Galecki – śpiew, gitara, Rafał Zakrzewski – gitara, śpiew, Miłosz Kiepul – gitara basowa oraz Adam Steczyński – perkusja.

Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) oraz 45 zł (dzień koncertu) znajdują się już w sprzedaży. Start koncertu – godzina 19. Zobacz szczegóły.