Mafia zagra w Czerwonym Fortepianie

Autor: Redakcja 04/12/2013 20:37

Obok prapremiery nowych utworów, które wejdą w skład programu koncertowego na przybyłych na miejsce występu fanów czekać będą liczne niespodzianki. Jakie? Tego na razie kielecka Mafia zdradzić nie chce.

Warto wspomnieć, że po koncercie gwiazdy wieczoru odbędzie się afterparty przy dźwiękach proponowanych przez Mateusza Kolanowskiego znanego szerzej, jako DJ Mateo. Według zapewnień organizatorów zabawa potrwa do białego rana.

Z dziennikarskiego obowiązku przypomnijmy, że Mafia rozpoczęła działalność w 1992 roku. Swoją szczytową popularność grupa zdobyła w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych, kiedy to światło dzienne ujrzały albumy „Gabinety” oraz „FM”. W 1998 roku zespół opuścił pierwszy wokalista – Andrzej „Piasek” Piaseczny”. Od tego czasu zespół w różnych składach osobowych opublikował dwa autorskie longplaye – „99” i „Vendetta”.

Najnowsze wydawnictwo ekipy znad Silnicy zatytułowane „Ten świat nie jest zły” na półki sklepów muzycznych w całym kraju trafi już przyszłym roku.

Start nadchodzącego koncertu o godzinie 21. Rezerwacji wejściówek można dokonywać pod numer 512 170 995. Koszt biletu – 10 zł.