Miasto na ostro. Sobota pod szyldem „rock-metal”

Autor: Redakcja 17/01/2014 10:06

Na początek klub Malwa zlokalizowany na osiedlu Stawki. Tam zagra debiutujący thrash metalowy zespół Impact. Ale to nie wszystko. Obok beniaminków na deskach pojawi się także grający szeroko pojętą muzykę rockową Freedom oraz ostrowiecki Vermillion spod znaku punk rocka. Początek o godzinie 17. Wstęp jest darmowy.

Dzięki tak wczesnej porze rozpoczęcia imprezy w Malwie, słuchacze będą mieli okazję zwieńczyć koncertowy wieczór w jednym z dwóch kolejnych klubów. O godzinie 19 na deskach Polnego Konika i Perspektyw zagrają łącznie cztery zespoły. Niestety tym razem trzeba będzie wybrać.

Najpierw Polny Konik – tutaj w ramach trasy „Piękni jak zawsze, trzeźwi jak nigdy” na jednej scenie wystąpią grupy: Animations i Qube. Animations powstał w 2006 roku w Jaworznie. Kapela ma na swoim koncie trzy albumy. Ostatni zatytułowany „Private Ghetto” został wydany w lipcu tego roku. Natomiast Qube na koncercie w Ostrowcu Świętokrzyskim będzie promował swoje trzecie nadchodzące wydawnictwo. Formacja z Lublina gra nowoczesny rock progresywny. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19. Bilety w cenie 7 zł będzie można zakupić bezpośrednio przed występem.

Kontrpropozycją jest klub Perspektywy. Przy Al. 3 Maja nr 6 zagra Jackknife, ktorego supportować będzie ostrowiecki Flame. Bilety na ten gig kosztują 12 złotych oraz 15 złotych w dniu koncertu.