Zagrają dla Gosi. Koncert w Semaforze

Autor: Redakcja 02/03/2014 19:37

Akcja odbędzie się 5 kwietnia 2014 roku w skarżyskim klubie Semafor. Bilet cegiełka w cenie przedsprzedażowej to 15 złotych, natomiast w dniu koncertu – 20 złotych. Całość funduszy zostanie przekazana dla Małgorzaty Lipińskiej – żony Michała, który razem z nią zarządza klubem muzycznym Semafor.

Gosię zna każdy bywalec tego miejsca. Przez lata koncertowania w tym klubie (graliśmy tam już 8 razy) zdążyliśmy poznać ogromne serce i uśmiech Małgosi, która zawsze roztaczała dookoła siebie tyle ciepła, że każda kolejna wizyta w tym miejscu była dla nas czystą radością – piszą na „wydarzeniu” członkowie ekipy Carrion.

Niestety kilka miesięcy temu stwierdzono u niej nowotwór. Małgosia jest już po kilku chemiach, jednak wciąż walczy z chorobą i co najważniejsze – nie poddaje się. Zarówno ona, jak i wszyscy bliscy z jej otoczenia są pełni optymizmu. Niestety jest to choroba, która wyczerpuje nie tylko psychicznie, ale również finansowo. Dlatego postanowiliśmy zorganizować wyjątkowy koncert charytatywny – zaznaczają.

Do wspólnego koncertowania na rzecz Gosi zaproszeni zostali członkowie zespołu Zgład oraz skarżyski Raincoat. Wszystkie kapele zrezygnowały ze swojego honorarium.

Liczymy na Was, że weźmiecie udział w tym koncercie. Dajcie koniecznie znać znajomym, zaproście ich na to wydarzenie. Niech nas w tym dniu będzie jak najwięcej. Pamiętajcie, że gdyby nie Gosia i Michał, to nie byłoby takiego muzycznego miejsca w Skarżysku-Kamiennej, które jest znane w całej Polsce – dodaje Carrion.

Przypominamy: akcja odbędzie się 5 kwietnia (sobota) w Skarżysku-Kamiennej. Klub Semafor przy ul. Towarowej 2 otwarty dla słuchaczy będzie od godziny 19.

Szczegóły TUTAJ.