Dzień kobiet? Woor przygotowany

Autor: Redakcja 04/03/2014 14:55

The Whirl to punkrockowa kapela z Łopuszna. Początki zespołu sięgają  2003 roku.  Na przestrzeni lat skład grupy ulegał wielokrotnym zmianom.

Bluesowo-rockowy Cross Hill powstał w 2013 roku w Kielcach. W skład grupy wchodzą: Maciej – instrumenty klawiszowe, wokal, Łukasz – gitara, Piotrek – instrumenty perkusyjne i Marcin – wokal.

Shadows Labyrinth to najmłodszy zespół wśród całej czwórki, która zaprezentuje się 8 marca w Woorze. Występ w kieleckim klubie będzie dla powstałej w lutym kapeli debiutem na żywo. W jej skład wchodzą: Adrian Chyrowski, Daniel Chmielewski, Janusz Izbiński, Grzesiek Krzesaj i Mateusz Rycombel.

Na zakończeniu wieczoru wystąpi Valkenrag. Zespół porusza się w obrębach melodic viking death metalu. Tworzą go: wokalista i gitarzysta Lorghat, gitarzysta Typhus, basista Ulfar i perkusista Shevcoo. Grupa ma na swoim koncie demo zatytułowane „Nord Wind” i wydaną w 2010 roku bardzo dobrze przyjętą EP-kę „Valkenrag”. Na wiosnę tego roku ma ukazać się debiutancki krążek kapeli zatytułowany „Twilight of Blood and Flesh”.

„Jako, iż koncert wypada w Dzień Kobiet, to Panie na koncert mają darmowy wjazd. Panowie zresztą też, co by się nam kobitki nie zanudziły” – możemy przeczytać na profilu facebooku pubu Woor. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19.