Sound Rush w wersji nostalgicznej

Autor: Redakcja 04/03/2014 19:28

– Kawałek wymyśliliśmy z SR jeszcze w starym składzie. Autorką tekstu jest była wokalistka, Aleksandra Boruch. „Odchodzę” to piosenka o miłości, rozczarowaniu, niespełnieniu, rozstaniu, tęsknocie... O tym, że koniec nie zawsze przynosi ukojenie i spokój, a podjęta decyzja – dobre rozwiązanie. Wobec prawdziwego uczucia rozsądniej jest poddać się bez walki, ponieważ i tak nie uda się z nim wygrać – powiedziała nam Ala Zawisza, gitarzystka formacji.

Przy okazji próbowaliśmy podpytać ją, kiedy możemy spodziewać się ich pierwszego krążka. – Aktualnie z zespołem poświęcamy jak najwięcej czasu na doszlifowanie aktualnych kawałków i na tworzeniu czegoś nowego. Setlista nam się powiększa. Nasze dokonania będzie można usłyszeć najprawdopodobniej na początku kwietnia, ponieważ planujemy zrobić koncert wspólnie z zaprzyjaźnionymi zespołami, tj. Lily of the Valley i The Blue Socks.

W ramach przypomnienia dodamy, że Sound Rush to kielecka formacja grająca alternatywnego rocka. Oprócz Ali, kapelę zasila wokalistka Monika Zychowicz, Ada Angielska odpowiedzialna jest za instrumenty klawiszowe, Wiola Koźbiał – pełni funkcję basistki, a za perkusją zasiada jedyny mężczyzna w tym pięknym gronie, czyli Wojtek Nowak.