Charytatywne zmiany. Do akcji wkracza Happysad!

Autor: Redakcja 11/03/2014 18:26

Wszystko zacznie się 4 kwietnia. Tego dnia zagrają takie skarżyskie zespoły jak Happysad, Lorein oraz MIR. Na ten dzień bilet cegiełka w przedsprzedaży będzie kosztował 40 złotych, natomiast w dniu koncertu – 50 złotych. Jednak ten będzie zarazem upoważnieniem do darmowego wejścia na drugi dzień.

5 kwietnia na scenie pojawi się ekipa Carrion, popularne skarżyskie kapele – Night Mistress, Raincoat, a także radomski Zgład. Wejściówki wyłącznie na drugi dzień kosztują w przedsprzedaży 20 złotych, natomiast piątego dnia kwietnia zapłacimy za cegiełkę 10 złotych więcej. Całość funduszy zostanie przekazana dla Małgorzaty Lipińskiej – żony Michała, który razem z nią zarządza klubem muzycznym Semafor. Warto dodać, że wszystkie kapele zrezygnowały ze swojego honorarium, a zebrane pieniądze z koncertu zostaną przeznaczone dla Gosi.

Niestety kilka miesięcy temu stwierdzono u niej nowotwór. Małgosia jest już po kilku chemiach, jednak wciąż walczy z chorobą i co najważniejsze – nie poddaje się. Zarówno ona, jak i wszyscy bliscy z jej otoczenia są pełni optymizmu. Niestety jest to choroba, która wyczerpuje nie tylko psychicznie, ale również finansowo. Dlatego postanowiliśmy zorganizować wyjątkowy koncert charytatywny – zaznaczają.

Liczymy na Was, że weźmiecie udział w tym koncercie. Dajcie koniecznie znać znajomym, zaproście ich na to wydarzenie. Niech nas w tym dniu będzie jak najwięcej. Pamiętajcie, że gdyby nie Gosia i Michał, to nie byłoby takiego muzycznego miejsca w Skarżysku-Kamiennej, które jest znane w całej Polsce – dodaje Carrion.

Przypominamy: akcja odbędzie się 4 i 5 kwietnia w Skarżysku-Kamiennej. Klub Semafor przy ul. Towarowej 2 w obu dniach otwarty dla słuchaczy będzie od godziny 19.

Szczegóły – TUTAJ.