Kolejna propozycja majówki. Tym razem – Kotłownia

Autor: Redakcja 09/04/2014 16:05

Sound Rush to progresywny rock w wersji „lady”. Nie należy zapominać jednak, że oprócz Moniki, Ali, Wioli i Ady w skład kapeli wchodzi Wojtek, jedyny mężczyzna w tym uroczym towarzystwie. Podczas ich występu będzie można usłyszeć m.in. Nieczysta gra, Ty nie chcesz ranić, czy Karuzela diabła.

Distorted Transmission tworzy trójka chłopaków: Maciej, Mikołaj i Paweł. Dla tej formacji występ w klubie przy ul. Zbożowej będzie niejako powrotem do przeszłości. W tym samym miejscu wszakże muzycy zaczęli swoją przygodę z występami na żywo.

Artificial Respiration został założony wiosną 2013 roku przez dwóch szkolnych kolegów, Wojtka Potaczałę i Tomka Kruka. Twórczość kapeli utrzymuje się w klimatach heavy i thrash metalu, a także hard rocka. Muzycy nie ukrywają, że w swej działalności inspirują się dokonaniami takich kapel jak Metallica, Megadeth, Black Sabbath. Jednocześnie starają się przy tym nadać utworom swój własny, charakterystyczny styl.

Podczas imprezy w Kotłowni zobaczymy również formację All Ends Here ze stolicy. Filip, Piotrek oraz Karol grają rocka alternatywnego z domieszką innych gatunków.

Dla osób z Warszawy chcących wziąć udział w Youth Power Festiwal formacja organizuje dojazd busem. Chętni mogą zgłaszać się w tutaj.

Bilety w cenie 2 zł (przedsprzedaż) oraz 5 zł (w dniu koncertu) do nabycia w klubie Krockodyl na ul. Sienkiewicza 14. Początek wydarzenia o godzinie 18:30.