Rock pośród skał

Autor: Bartek Osman 21/10/2012 21:18

Majowy występ będzie pierwszą wizytą niezwykle popularnej ostatnimi czasy Luxtorpedy w regionie świętokrzyskim. Do tej pory grupa dowodzona przez legendarnego Litzę omijała nasze województwo. Kielecki koncert będzie częścią trasy promującej ich najnowszy, wydany w 2012 r., krążek „Robaki”, który może pochwalić się statusem złotej płyty. 

Lao Che także nie gości w Górach Świętokrzyskich zbyt często. Ostatnia impreza muzyczna w naszych stronach z ich udziałem miała miejsce w słynnym klubie „Semafor” w Skarżysku-Kamiennej 12 lutego 2011 r. Podobnie jak w przypadku „Luxów” Kielce będą jednym z przystanków na trasie, której głównym celem jest promocja nowego, piątego już longplaya Płocczan zatytułowanego „Soundtrack”. 

Vervrax prezentujący muzykę z pogranicza metalu i thrash metalu również po raz pierwszy będzie miał okazję skorzystać z kieleckiej gościnności. Skromny dorobek artystyczny grupy rekompensują niezwykle energetyczne występy na żywo, z których młodzi muzycy zdążyli już zasłynąć praktycznie w całej Polsce. 

Ceny biletów ustalono na 30 zł, przedsprzedaż rozpocznie się na przełomie lutego/marca. Start imprezy przewidziano na godzinę 18:30.