Freshowe granie z Kielc

Autor: Redakcja 02/05/2014 10:26

Formacja powstała w 2005 roku. W obecnym składzie działa od 2011 roku. Tworzą ją: Łukasz Pietrzyk – wokal/gitary i instrumenty klawiszowe, Kacper Pietrzyk – gitara basowa, Kamil Ibragimow – bębny oraz Paweł Zubiński – DJ/Miksy/mastering.

Muzycy w swojej twórczości odwołują się do pop-rockowego brzemienia. Jednak zróżnicowane gusta muzyczne członków Fresh&Funki zapewnia im możliwość tworzenia ciekawych i nietypowych kompozycji. Duże znaczenie dla zespołu ma elektronika i instrumenty wirtualne.
Od niedawna muzycy pracują w studiu nad swoim debiutanckim krążkiem. Członkowie Fresh&Funki skupiają się nad nowoczesnymi brzmieniem, które ma być czytelne w odbiorze. Dużą rolę w całości mają odgrywać teksty Łukasza Pietrzyka.

W sieci można znaleźć teledysk do utworu Heaven, natomiast w radiu usłyszeć Piosenkę do M… Chłopaki zagrają w najbliższych miesiącach dwa koncerty. 10 maja kapela wystąpi podczas Gali Miss Polski 2014 w Kielcach. Natomiast 28 czerwca zagra wraz z zespołem Kobranocka w Suchedniowie.