Lirycznie i rockowo na Kadzielni

Autor: Redakcja 08/05/2014 12:33

Toruńska formacja Manchester porusza się w obszarach brit popu z domieszką punk rocka. Zespół ma na swoim koncie dwa albumy. Ostatni krążek zatytułowany „Chemiczna broń” ukazał się we wrześniu 2011 roku. Do największych przebojów Manchesteru należą utwory: Dziewczyna gangstera, Lubię twoje włosy, czy Nie na pierwszej randce.

LemON to natomiast kapela pochodząca z Warszawy. Zespół zwyciężył w trzeciej edycji programu Must Be The Music. Debiutancka płyta LemONa trafiła na polski rynek muzyczny w listopadzie 2012 roku. Z niej pochodzą piosenki, które z miejsca podbiły polskie listy przebojów: Będę z Tobą, Napraw, czy Nice.

Bilety na koncert zespołów Manchester i LemON w cenie: 10 zł (studenci), 20 zł (pozostali) i w dniu koncertu 30 zł dla wszystkich można zakupić w klubie studenckim „Pod Krechą”, mieszczącym się przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego 21, klubie Kosmos w Galerii Echo, klubie Gin-ger w Galerii Korona i Pizzerii Roma (Aleja Państwa Polskiego 17). Początek imprezy zaplanowano na godzinę 19.