Potrójna dawka muzyki na żywo

Autor: Redakcja 12/06/2014 14:25

Flame to świeża formacja, która powstała w czerwcu 2013 roku. Na facebookowym profilu zespół swoją twórczość określa: „Wypadkowa naszych dotychczasowych poczynań muzycznych a zarazem coś czego nikt z nas jeszcze nie grał”. Muzycy pochodzą z Ostrowca Świętokrzyskiego, Starachowic i Skarżyska-Kamiennej.

Raincoat wykonuje muzykę z pogranicza hard rocka i heavy metalu. Grupa, której początki sięgają kwietnia 2010 r. wielokrotnie brała udział w regionalnych przeglądach zespołów muzycznych, w których zajmowała czołowe miejsca.
Jako swój największy sukces Raincoat podaje zdobycie I miejsca oraz nagrody głównej i nagrody publiczności podczas „Holiday Rock Fest” w Skarżysku Kościelnym 30 czerwca 2012 r. Obecnie zespół koncentruje się na występach na żywo, których podstawę stanowi ich autorski materiał.

Black Fog to formacja z Ostrowca Świętokrzyskiego, założona w 2012 roku. Ich muzyka to mieszanka hard rocka, bluesa i stoner. Obecnie zespół skupia się na koncertowaniu, m.in. w Bałtowie (Moto Zauro Music) czy w Ostrowcu Świętokrzyskim (Rock Afera 2012) oraz na tworzeniu własnych kompozycji. W 2014 roku w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kapela zagrała razem z Vermilion, Freedom, SDL i Pod Wiatr w Ostrowcu Św.

Klub Semafor mieści się przy ulicy Towarowej 2.

Początek imprezy o godzinie 20.00.

Koszt biletu: 9 zł.