The Bill zagra w Pałacyku Zielińskiego

Autor: Redakcja 09/06/2013 14:37

Ostatnia wizyta pochodzących z Pionek muzyków w naszych stronach miała miejsce w marcu br. Zespół zaprezentował się wówczas przed skarżyską publicznością w klubie Semafor. Wszystkich tych, którzy mieli okazję być obecni na wspomnianej imprezie z pewnością nie musimy długo przekonywać, aby pojawili się również i tym razem. Szczególnie, że kielecki koncert jest jednym z nielicznych, jakie grupa planuje zagrać w najbliższym czasie.

Mniej zaznajomionym z twórczością The Bill przypominamy, że początki zespołu sięgają 1984 roku. Jednak pierwsze znaczące sukcesy na koncie formacji pojawiły się dopiero na początku lat 90. Występy na festiwalu w Jarocinie oraz fantastyczne przyjęcie przez fanów pierwszej płyty zatytułowanej „The biut” to tylko niektóre z nich. Od tego czasu kapela nie zwalniała. Kolejne albumy, niezliczone koncerty we wszystkich zakątkach Polski sprawiły, że obecnie grupa cieszy się mianem „kultowej”.

Ceny wejściówek na nadchodzący, kielecki występ wynoszą odpowiednio 5 zł (przedsprzedaż) oraz 10 zł (w dniu imprezy). Start przewidziano na godzinę 20:00.