Pierwsze koncerty w odremontowanym Woorze przed nami

Autor: Redakcja 26/08/2014 20:48

Karaz & The Fork to efekt współpracy rapera Karaza z trójką muzyków z zespołu The Fork. Ich twórczość to pozytywne wibracje z okolic rap, reggae, rock, funky.

Deadline z kolei w swoich muzycznych podróżach zapuszcza się w tereny zgoła inne, choć pokrewne. Ta metalowa kapela miała okazję grać u boku takich gwiazd jak: Acid Drinkers, KAT & Roman Kostrzewski, Frontside, Totem, Horrorscope czy Thy Disease.

Kolejna grupa, którą będzie można „przetestować” w sobotni wieczór W Woorze to Heart Attack. Lista kapel, z którymi występowała jest długa. Znalazły się na niej m.in. Hunter, Frontside, Virgin Snatch, Proletaryat, Closterkeller, Decapitated, Horrorscope. Zespół na swoim koncie ma ponad 215 koncertów. 

Ostatnia z formacji, czyli Pravia pochodzi z Warszawy. Twórczość grupy to mieszanka pagancore i różnych odmian metalu. Obecnie panowie występują w następującym składzie: Paweł „Zwierzak” Jakubowski, Konrad „Koniu” Jeżowski, Krystian „Boston” Zapędowski, Dawid Kaźmierczak oraz Aleksander „Chlorek” Nalazek.

Początek koncertu o godzinie 21.00.

Cena biletów nie jest jeszcze ustalona.