Woor nie daje odpocząć. W piątek kolejna impreza

Autor: Redakcja 23/06/2013 10:57

Nastało lato, przyszły wakacje, zatem rozpoczynamy letnio-wakacyjne koncertowanie! – zapowiadają przedstawiciele lokalu przy kieleckim Placu Wolności. Inauguracja przypada 28 czerwca o godzinie 20, kiedy na deskach Woora pojawią się ekipy DżinDżin, B’Boom, Koloroffon, czy Sound rush.

Pierwsza z nich powstała w murach klubu młodzieżowego „Wolna Strefa”, znajdującego się przy ulicy Naruszewicza w Kielcach. – Jesteśmy grupą kreatywnych muzyków, których połączyła wspólna pasja. Każde z nas na co dzień spełnia się w zupełnie odmiennych rolach. Zróżnicowanie wiekowe członków zespołu wpływa pozytywnie na muzykę, którą tworzymy, ponieważ łączy w sobie rozwiązania nowatorskie i klasyczne formy – czytamy na oficjalnym „fanpage”.

B’Boom, czyli młodość i perspektywa, jaka w swojej twórczości inspiruje się takimi kapelami jak Nirvana, Radiohead, Pink Floyd, czy Black Sabbath. Z kolei Koloroffon to przedstawiciel ciężkiego elektro. Usłyszymy tu echa twórczości Duran Duran, Depeche Mode, Alphaville, Roxy Music, czy Briana Eno.

Skład kapel uzupełnia Sound rush. Szczegóły imprezy można znaleźć na „Wydarzeniu” utworzonym przez organizatorów.

Start koncertu 28 czerwca o godzinie 20. Wstęp – 10 zł.