Wszystko przez „Sen o dolinie” (zdjęcia)

Autor: Redakcja 26/06/2013 19:30

Tegoroczny zlot rozpoczął się w sobotę po godzinie 11 w Galerii Korona, gdzie najwierniejsi fani klasyków polskiego rocka mogli się spotkać z nimi osobiście, porozmawiać, zebrać autografy i poczuć atmosferę zbliżającego się występu Budki podczas wieczornego Sabatu Czarownic.

Wizyta Krzysztofa Cugowskiego, Tomasza Zeliszewskiego oraz Romualda Lipki w Kielcach była nie tylko corocznym ukłonem w stronę słuchaczy, ale również przedsmakiem przyszłorocznych obchodów czterdziestolecia istnienia grupy. – Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że bez tej pierwszej piosenki, nie byłoby nas tutaj – przyznał Cugowski.

{audio}Krzysztof Cugowski|krzysz.mp3{/audio}

Fani w trakcie spotkania poruszyli wiele poważnych kwestii dotyczących działalności formacji. Ale nie zabrakło też tematów luźnych i zabawnych.

{audio}Romuald Lipko| romek.mp3{/audio}

Następnego dnia sympatycy i muzycy Budki Suflera zmierzyli się w meczu piłkarskim z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. Starcie zakończyło się wynikiem 3:3. Podczas spotkania zorganizowana została licytacja koszulek, płyt i zdjęć z autografami członków zespołu. Dochód ze sprzedaży został przekazany na Dom Dziecka „Kamyk” mieszczący się przy ulicy Toporowskiego w Kielcach.

Zobacz zdjęcia ze spotkania fanów z Budką Suflera.