Paul Litick się zmienia!

Autor: Redakcja 22/01/2015 10:20

Nie ma jednak tego złego… Panowie zapewniają, że krótką przerwę w działalności wykorzystali na zregenerowanie sił i… znaczące zmiany w swoich szeregach.

O skomentowanie całej sytuacji poprosiliśmy gitarzystę grupy, Filipa Gołdę: – Grzesiek zdecydował się opuścić zespół, a my ustaliliśmy, że przyda nam się odpoczynek. Daliśmy sobie parę tygodni na oddech i „rozeznanie”, czy jest ktoś ciekawy kogo moglibyśmy chcieć zaprosić do siebie. W międzyczasie Wojtkowi Czekajowi, naszemu byłemu perkusiście, zmalała ilość wolnego czasu, w związku z czym bardzo uczciwie zwolnił miejsce w zespole.

Wtedy zastąpił go Michał Stachurski oraz Karaz, którego przedstawiać chyba nie muszę. Z Karazem zakumplowałem się bardziej przy okazji produkcji i realizacji nowej płyty, natomiast z Michałem graliśmy razem w Liar. Dodatkowo pojawił się gość, który będzie odpowiedzialny za wszelkie elektroniczne, syntezatorowe brzmienia, czyli Śfistak.

Jeśli chodzi o dotychczasowy materiał, raczej nie spodziewałbym się tych piosenek na nadchodzących koncertach, na kolejnej płycie itd. Na bank ciągle będzie ciężko i wściekle, ale w rolę wokalisty wciela się teraz raper. Już samo to otwiera nam tak naprawdę sporo nowych możliwości, pomysłów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na efekty tej współpracy.