Queen Rock Montreal w Multikinie – konkurs!

Autor: Redakcja 16/02/2015 01:05

Materiał wchodzący w skład Queen Rock Montreal został zarejestrowany w trakcie dwóch występów zespołu w Montrealu 24 i 25 listopada 1981 roku. Kultowa kapela pod dowództwem nieśmiertelnego Freddiego Mercury’ego zaprezentowała wówczas zgromadzonej publiczności swoje największe przeboje na czele z We Will Rock You, Crazy Little Thing Called Love, We Are the Champions, Another One Bites the Dust czy Bohemian Rhapsody. Warto wspomnieć, że były to pierwsze koncerty nagrane przez brytyjską formację w formacie kinowym. 19 lutego na ekranie kieleckiego Multikina będzie można podziwiać ich odrestaurowaną wersję w formacie Ultra HD.

Bilety na to wydarzenie w cenach 20 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł (Facebook) można już kupować w kasach kina oraz online na stronie www.multikino.pl.

Początek projekcji zaplanowano na godzinę 20.

liniakk

Uwaga! Konkurs!

Dzięki uprzejmości kieleckiego Multikina mamy do rozdania DWIE podwójne wejściówki na seans Queen Rock Montreal, który odbędzie się już 19 lutego o godzinie 20.

Aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić na swojej tablicy w serwisie Facebook nasz wpis promujący to wydarzenie (znajdziecie go TUTAJ) oraz wypełnić poniższy formularz w polu odpowiedź wpisując tytuł ulubionego albumu grupy Queen wraz z krótkim uzasadnieniem swojego wyboru.

Wyniki zabawy podamy na naszym facebookowym fan page’u w środę (18 lutego) o godzinie 21. Powodzenia!

{ BreezingForms : Konkurs }