Zgodnie z informacjami z Politechniki Świętokrzyskiej 16 maja w ramach Juwenaliów ponownie pojawi się w Kielcach Nocny Kochanek. Tym razem wraz z NK pojawi się Łydka Grubasa.
Dżem. Mówi się o nich "polscy Rolling Stonesi"... I faktycznie - coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. Ze względu na nieharcerski tryb życia oczywiście też.
To kapela, która zdecydowanie należy do grona kochanych, bądź z miejsca wpisywanych na najczarniejszą listę współczesnego świata. Chociaż, słuchając ich najnowszego kawałka „Czarna czerń” i to nie powinno im sprawiać problemów. Właśnie wydali krążek „Randka w ciemność”, która najpewniej przyciągnie jeszcze więcej tłumów na ich koncerty. Ale jak sami zaznaczają, początki kapeli nie były łatwe. Jak sami mówią: – Jeździło się za swoje pieniądze, spało w samochodzie, albo wracało po nocach, grało za
Ogłoszono line-up na tegoroczny Masscode Festival. Jak podają organizatory nie jest on zamknięty i należy spodziewać się wykonawców "z górnej półki" i mówimy tu także o wykonawcach z zagranicy.
Jak to mawiają … cudze chwalicie, swego nie znacie… Pewnego styczniowego wieczora otrzymałem smsa z linkiem do bliżej nie określonych materiałów. Materiały te okazały się odsłuchem pewnego albumu. Przesłuchałem. Ok. Zaintrygował mnie.
Moonspell zawita do Polski późną jesienią 2019 roku. Zespół wystąpi w Krakowie, Warszawie oraz Gdańsku.
Już za niecałe dwa tygodnie, grupa Dream Theater przedstawi światu swój najnowszy album, zatytułowany „Distance Over Time”.
Cradle Of Filth wystąpi 29 kwietnia w warszawskim klubie Progresja. Brytyjczycy przyjadą do Polski świętować 20. rocznicę wydania albumu „Cruelty And The Beast”.
The Sisters Of Mercy przyjedzie do Polski wczesną jesienią 2019 roku. Zespół pojawi się 6 października we wrocławskim klubie A2 oraz dzień później, 7 października, w krakowskim klubie Studio.
Tym razem zabierzemy Was w surrealistyczną podróż do pewnego sekretnego miejsca i poprowadzimy w najgłębsze jego zakamarki.

Archiwum