Sebastian Durał chłopak z Krosna, który wyjechał do Bristolu i założył swoje własne studio nagrań – Phantom DS music studio.
W niedzielny wieczór kielecka publiczność dała się porwać gorącym rytmom Beatlesów za sprawą zespołu The Beatlmen. Formacja wystąpiła na letniej scenie Pałacyku Zielińskiego.
Już w najbliższą niedzielę w Pałacyku Tomasza Zielińskiego przeniesiemy się w szalone lata 60-te. To za sprawą koncert zespołu The Beatlmen, czyli polskiego cover bandu słynnej czwórki z Liverpoolu.
„The Cafe of the Sold Souls" czyli Era Nathaniel’a
Klub Exchange. Bristol. Ingliszowo. Koncert z okazji XXX – lecia zespołu Proletaryat.
W tym roku sandomierska grupa In Silent obchodzi XX-lecie działalności. Co działo się w tym czasie i co muzycy planują na następne lata?
Kolejny raz odwiedziliśmy klub The Marble Factory w Bristolu.
Była młoda i ładna, była obiektem westchnień seksualnych, a czego nie dośpiewała, potrafiła sprytnie "dowyglądać". Spektakle w zaszczanych spelunach i na dożynkach nie przynosiły nic, lecz kiedy wyjęła kija z odbytu, świat stanął przed nią otworem.
Kielce nie mogły narzekać na nudę w miniony weekend. A to za sprawą koncertu, który odbył się w piątek w podziemnym klubie Grand Music Club. Na scenie pojawiły się Happysad, promujący swoją nową płytę oraz supportujący ich łódzki Ted Nemeth.
Kieleccy prekursorzy muzyki gotyckiej – tak z pewnością można określić formację Miryam. W zespole dużo się dzieje. Niedawno doszło do rozłamu w grupie, który wprowadził zamęt.

Archiwum