ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUWZ

Czyli dawka ciężkiego rocka w wykonaniu chłopaków ze Starachowic. Ich koncertowy debiut przypada na końcówkę 2013 roku podczas Rockowych Dziadów w Sandomierzu.
Kapela składa się z czwórki młodych muzyków: Karola, Janka, Wojtka oraz Karola. Łączy ich pasja do tworzenia nieszablonowej muzyki, przy czym w kompozycjach stawiają przede wszystkim na utwory instrumentalne.
Młoda punkowa ekipa z Małogoszcza grająca ciężkie kawałki, wsparte kobiecym wokalem.   Idea zespołu narodziła się w kwietniu 2009 roku, gdzie Artur Grochocki "Leniwy" (gitara) wraz z Mateuszem Bedkowskim "Będzim" (bass) grywali po garażach, strychach i piwnicach (nie zdając sobie sprawy, że grać to nie potrafią). Tamtego lata (w sierpniu) dwaj wyżej wymienieni degeneraci zaproponowali niejakiemu Kłaperowi (Marcinowi Legutowi) wspólne granie, a dokładnie to byzasiadł za bębny. W zespole br
Punk-rockowy zespół założony w kwietniu 2009 r. w miejscowości Małogoszcz. W swoje brzmienie grupa stara się wplatać różne style muzyczne, takie jak rock’n’roll, ska, blues czy heavy metal.