ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUWZ

Limit to zespół, którego początki sięgają 1983 roku. Właśnie wtedy w głowach Romana Sadowskiego i Pawła Wawrzeńczyka zrodziła się myśl, by wspólnie zacząć grać. Był to punkt zapalny, w wyniku którego dalsze działania kapeli potoczyły się błyskawicznie.
Grupa Leffler została powołana do życia 20 lutego 2012 roku w Kielcach.
LoREiN to formacja powstała w 2009 roku, pochodząca z Suchedniowa i Skarżyska Kamiennej. Ich twórczość to połączenie indie rocka i muzyki alternatywnej.
Lily of the Valley jest kielecką grupą, powstałą w 2008 roku, grającą muzykę będącą połączeniem takich stylów muzycznych jak dark wave oraz gothic rock z domieszką elektronicznych brzmień.
Czyli odważny fusion rock z Jędrzejowa. Odważny, bo w ich twórczości doszukać się można wpływów popkulturowych jak i ska, reggae, czy punk rocka. Młodość plus energia, czyli Litosfera.
Letko to kielecki zespół istniejący od 2002 roku. Grupa jak sama o sobie pisze „specjalizuje się w subtelnych, elektronicznych podkładach z brzmieniem żywych instrumentów podkreślonych onirycznym wokalem”.
Jak o sobie mówią, są wielbicielami muzyki ciekawej, inteligentnej i nietuzinkowej. Te zamiłowania musiały znaleźć ujście w twórczości grupy, która rzeczywiście jest ciekawa, inteligentna i nietuzinkowa.
LoseControl to kielecki zespół, założony w 2012 roku, grający muzykę rockową. Jednym z elementów wyróżniających grupę na lokalnej scenie muzycznej jest skład kapeli, który stanowią dwie dziewczyny oraz trzech chłopaków.