Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online dla wszystkich. Już dziś o godzinie 11.00 rozpocznie się webinarium szczególnie przydatne posiadaczom mediów społecznościowych. „Personal branding w Internecie, czyli czego rekruter szuka w social mediach?” to wskazówka, jak zadbać o swój wizerunek w sieci i dlaczego to tak istotne.
Patrząc na organizację tegorocznego koncertu Ghost w warszawskiej Stodole zastanawiam się jak Live Nation do tej pory udawało się ogarniać występy m. in. Metalliki czy Iron Maiden.
Trochę nas nie było w świecie żywych, ale zgodnie z zapowiedzią: będziemy dalej pchać ten świętokrzyski wózek. Co ciekawe, od teraz strona RoCKonline.pl będzie funkcjonować w przelocie vol. 2.0!
Serwis muzyczny RoCKonline.pl poszukuje młodych, zdolnych i ambitnych studentów dziennikarstwa do stałej współpracy. Kim jesteśmy? Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętą muzyką rock-metal w województwie świętokrzyskim.
3 grudnia 2015 roku świat obiegła informacja o śmierci Scotta Weilanda, charyzmatycznego wokalisty zespołów takich jak Stone Temple Pilots i Velvet Revolver. Kim tak naprawdę był człowiek, który miał wpływ na rozwój muzyki w latach 90?