Informacja, że „Kropka kreska kropka kreska” to najkrótsza sekwencja w międzynarodowym alfabecie Morse’a, nikogo nie napawa zdumieniem, bowiem rzecz to powszechnie znana. Co jednak oznacza ten termin w odniesieniu do spektaklu teatralnego?
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online dla wszystkich. Już dziś o godzinie 11.00 rozpocznie się webinarium szczególnie przydatne posiadaczom mediów społecznościowych. „Personal branding w Internecie, czyli czego rekruter szuka w social mediach?” to wskazówka, jak zadbać o swój wizerunek w sieci i dlaczego to tak istotne.
Patrząc na organizację tegorocznego koncertu Ghost w warszawskiej Stodole zastanawiam się jak Live Nation do tej pory udawało się ogarniać występy m. in. Metalliki czy Iron Maiden.
Trochę nas nie było w świecie żywych, ale zgodnie z zapowiedzią: będziemy dalej pchać ten świętokrzyski wózek. Co ciekawe, od teraz strona RoCKonline.pl będzie funkcjonować w przelocie vol. 2.0!
Serwis muzyczny RoCKonline.pl poszukuje młodych, zdolnych i ambitnych studentów dziennikarstwa do stałej współpracy. Kim jesteśmy? Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętą muzyką rock-metal w województwie świętokrzyskim.