Gitarzysta szuka osób do grania muzyki rockowej.
Cześć, jestem młodą wokalistką, która szuka zespołu. Najbardziej lubię śpiewać thrash metal, ale odnajdę się też w innych podgatunkach metalu. Od razu mówię, że death/black metal jednak odpadają, bo nie growluję.
Poszukiwani basista i wokalista do zespołu hard-rockowego. Próby w Busku-Zdroju.
Poszukiwani klawiszowiec i perkusista chętni do grania muzyki w klimatach blues/soul/jazz, mamy już gitarę i wokal, najlepiej ludzie z okolic Kielc.
Zespół grający blues, jazz i soul potrzebuje perkusisty oraz klawiszowca.
The Blue Socks bez basu...
Poszukuję chętnych do amatorskiego grania w wolnych chwilach
Love Zone Poszukuję perkusji, basu i drugiej gitary do projektu w klimacie heavy metal/glam metal.
Ogłaszamy wszem i wobec, że kielecki Ronin poszukuje wokalisty.
Od kilku lat zajmuję się fotografią i chciałbym podziałać teraz trochę w fotografii ludzi.
Szukam wokalistki lub wokalisty do grania szeroko pojętej energetycznej muzyki amerykańskiej blues/country/rock, nie jakieś tam ciepłe kluchy. Planuje stworzyć power-duet gitara/banjo z wokalem.
Nazywamy się Standard B szuka wokalisty. Gramy własne kawałki w klimatach melodyjnego rocka, próby odbywają się w Skarżysku, wszystkie teksty po polsku.
Nazywamy się Archont i poszukujemy Gitarzysty Elektrycznego. Gramy coś w stylu Melodycznego Hard Rocka pomieszanego z innymi gatunkami. Mamy własne kawałki oraz salkę prób w Strawczynie (17 km od Kielc).
Punkowa kapela SKRAFFKY poszukuje gitarzysty lub basisty w celu poszerzenia składu.
Który rock’n’rollowy doctor przepisał powyższą receptę na najlepszy sposób, by rozpocząć działalność muzyczną? Jeśli zdaję Ci się, że wiesz...
WK Project poszukuje wokalistę z Kielc lub okolic ze znajomościom języka angielskiego.
Poszukuję ludzi chętnych do grania muzyki w stylu Halestorm, czy rodzimego TSA. Dużo ciężkiego rocka, metalu, ale z bluesowym feelingiem. Mam konkretną wizję tego, jak zespół miałby wyglądać, więc: basiści, perkusiści, oraz wokalistki (w stylu Lzzy) - piszcie!
Zespół nasz stanął przed kolejnym wyzwaniem dotyczącym skompletowania składu. Poszukujemy wokalisty, który odnalazłby się w klimatach heavy metalu.
Sprzedam 7 talerzy do perkusji lub kupię perkusję do ćwiczen.
Szukam perkusji, basu i drugiej gitary do projektu heavy metal/glam rock.
Siedemnastoletni gitarzysta szuka ludzi do pogrania w klimatach Motorhead, Megadeth.
Siema wszystkim! Szukam zespołu/ludzi do grania szeroko pojętego rocka.
Nazywamy się DeadKiss. Jesteśmy pijani muzyką i nie tylko. Chcemy człowieka, który uzupełni nasz zespół i będzie jak „piąty element”!
Halo, halo, szukam ludzi chetnych do sklejenia punkowej kapeli, sam gram na gitarze ale od biedy za bas tez moge sie wziac, jak trzeba to nawet potrafie udawac ze umiem spiewac.
Ostrowiec Św. +max 60 km (Kielce, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Tarnobrzeg, Opatów, Ożarów, Radom i okolice). Gitarzysta i basista (wiek 30 +/- 2 lata) poszukują ludzi chętnych do sympatycznego metalowego grania.