The Wall, Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i Animals
na sprzedaż
czujesz Bluesa?
Szukamy wokalistki / wokalisty, mocne, mroczne klimaty
To pytanie, które od zawsze zadaje sobie niejedna agencja reklamowa, social media ninja, czy właściciele firm, teraz jest bardziej aktualne, niż kiedykolwiek przedtem. Od nowego roku Facebook mocno namieszał w algorytmie, który teraz będzie przede wszystkim promował grupy, działania prospołeczne, zaś realizacje firm w zakresie reklamy internetowej na tej platformie stają się dość ciężką do rozwikłania łamigłówką.
Od niedawna redakcja naszej strony internetowej, która na co dzień opisuje ciekawe sportowe wydarzenia z lokalnego podwórka odpowiada na oczekiwania przedsiębiorców, którym przestarzały baner reklamowy nie wystarcza. Co więcej mamy do zaoferowania?
Dla nas to bardzo ważne, żeby współpracować z najlepszymi firmami w Kielcach. I wcale nie chodzi o status finansowy, liczbę sprzedanych produktów, czy pozycja na rynku. Poszukujemy przedsiębiorstw, które CHCĄ się rozwijać, szukać na siebie pomysłu, szczególnie w ramach takiego pojęcia jak „Reklama Internetowa”.
Gitarzysta szuka osób do grania muzyki rockowej.
Cześć, jestem młodą wokalistką, która szuka zespołu. Najbardziej lubię śpiewać thrash metal, ale odnajdę się też w innych podgatunkach metalu. Od razu mówię, że death/black metal jednak odpadają, bo nie growluję.
Poszukiwani basista i wokalista do zespołu hard-rockowego. Próby w Busku-Zdroju.
Poszukiwani klawiszowiec i perkusista chętni do grania muzyki w klimatach blues/soul/jazz, mamy już gitarę i wokal, najlepiej ludzie z okolic Kielc.
Zespół grający blues, jazz i soul potrzebuje perkusisty oraz klawiszowca.
The Blue Socks bez basu...
Poszukuję chętnych do amatorskiego grania w wolnych chwilach
Love Zone Poszukuję perkusji, basu i drugiej gitary do projektu w klimacie heavy metal/glam metal.
Ogłaszamy wszem i wobec, że kielecki Ronin poszukuje wokalisty.
Od kilku lat zajmuję się fotografią i chciałbym podziałać teraz trochę w fotografii ludzi.
Czasami każdemu, kto siedzi w tym mieście, wdycha to samo smogowe powietrze i darzy ogromnym sentymentem kielecki majonez, a zupełnie przy okazji jest pracownikiem firmy figurującej pod szyldem „Internetowa Agencja Reklamowa” wie, że to nie jest lekki kawałek chleba.
Szukam wokalistki lub wokalisty do grania szeroko pojętej energetycznej muzyki amerykańskiej blues/country/rock, nie jakieś tam ciepłe kluchy. Planuje stworzyć power-duet gitara/banjo z wokalem.
Nazywamy się Standard B szuka wokalisty. Gramy własne kawałki w klimatach melodyjnego rocka, próby odbywają się w Skarżysku, wszystkie teksty po polsku.
Nazywamy się Archont i poszukujemy Gitarzysty Elektrycznego. Gramy coś w stylu Melodycznego Hard Rocka pomieszanego z innymi gatunkami. Mamy własne kawałki oraz salkę prób w Strawczynie (17 km od Kielc).
Punkowa kapela SKRAFFKY poszukuje gitarzysty lub basisty w celu poszerzenia składu.
Który rock’n’rollowy doctor przepisał powyższą receptę na najlepszy sposób, by rozpocząć działalność muzyczną? Jeśli zdaję Ci się, że wiesz...
WK Project poszukuje wokalistę z Kielc lub okolic ze znajomościom języka angielskiego.