ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUWZ

To kolejna świeżynka na terenie województwa świętokrzyskiego. Na razie nie zapisali wiele w swojej historii. Wiadomo, że powstali w marcu 2015 roku, mają skompletowany skład i dużo chęci do grania.
Post Mortem to kapela wywodząca się z Ostrowca Świętokrzyskiego i Ćmielowa. Grupa istnieje od sierpnia 2013 roku, a nazwa zespołu została zaczerpnięta z popularnej gry komputerowej.
Na ich „fanpage’u” możemy przeczytać: Zespół pijący z Kielc, czasem również grają, podobno dobrą szybką i jedyną prawdziwą rockową muzykę w Kielcach.
Słuchając tego zespołu, aż trudno uwierzyć, że na jego temat nie sposób znaleźć w sieci dość informacji, by napisać coś złożonego. Paul Litick swoją enigmatyczność zawdzięcza przede wszystkim swoim zainteresowaniem, jakie krążą wokół hałasu i destrukcji.
Grupa powstała w 2009 roku, ale dopiero w 2011 skład zespołu się ustabilizował, co pozwoliło muzykom na podjęcie konkretnych decyzji w kwestii brzmienia i ich muzycznej drogi.
Zespół powstał w 2006 roku. Znaleźli coś dla siebie w utworach żeglarskich, a od jakiegoś czasu tworzą w konwencji piosenki turystycznej. Pod koniec 2009 roku grupa ograniczyła starty w przeglądach konkursowych, by móc skupić się na nagrywaniu debiutanckiej płyty.