ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUWZ

Rhema – kielecki zespół tworzący muzykę z pogranicza nu metalu, rap core i rocka. Zespół powstał w 1997 roku, a swoją działalność zakończył w 2008.
Kapela powstała w listopadzie 2013 roku, jednak jej ostateczny skład skompletował się dopiero rok później. Grupa Rodan podkreśla, iż w swojej twórczości skupiają się tylko i wyłącznie na autorskich numerach.
Remission Blame to formacja składająca się z czterech panów. Siara, Badyl i dwie Ryby grają od 2006 roku, a ich muzyka określana jest mianem thrash metalu.
Rock’a’Feler jest kielecką grupą rockową działającą w obecnym składzie od listopada 2011 roku. Jednym z ich atutów jest fakt, że część repertuaru zespołu pochodzi z działającej w latach osiemdziesiątych formacji Bluff, która była współtworzona przez dwóch obecnych członków kapeli.
Raincoat to skarżyski zespół wykonujący muzykę z pogranicza hard rocka i heavy metalu. Grupa, której początki sięgają kwietnia 2010 r. wielokrotnie brała udział w regionalnych przeglądach zespołów muzycznych, w których zajmowała czołowe miejsca.
Początki zespołu Red Bridge, grającego szeroko rozumiany hard rock, sięgają przełomu lat 2005/2006. Wtedy to w miejscowości Czerwony Most doszło do założenia grupy, której nazwa, jak nietrudno zauważyć, wywodzi się od miejsca jej powstania.