Punkowe sto lat

Autor: Maciej Wadowski 14/04/2015 20:08

Pijacka Banda to kapela doskonale znana kieleckiej publiczności. Zespół istnieje już od dwóch lat. W jego skład wchodzą: Maksymilian Przybylski – gitara/wokal, Grzegorz Porzucek – gitara basowa, Przemek Duda – gitara/wokal i Mateusz Tyburski – perkusja. Wcześniej cała czwórka grała w zespole Kupa. Jednak w 2013 roku panowie postanowili opuścić poprzednią formację i zacząć działać na własny rachunek.

Jak sami o sobie piszą są zespołem pijącym ze stolicy regionu świętokrzyskiego, czasem również grającym, podobno szybką i jedynie prawdziwą rockową muzykę w Kielcach. Pijacka Banda zbiera wiele pozytywnych opinii za swoje koncerty. Zespół ma na koncie liczne występy w Polsce m.in. w Krakowie, czy Warszawie. Do najbardziej znanych utworów Pijackiej Bandy należą: Policjant, Rachunek Sumienia, czy Kariera.

Bilety na koncert w cenie: 10 zł (przedsprzedaż studenci UJK), 15 zł (przedsprzedaż pozostali) i 20 zł (w dniu koncertu) można zakupić w siedzibie klubu Wspak, który mieści się przy ulicy Śląskiej 11A. Istnieje również możliwość rezerwacji wejściówek telefonicznie pod numerem (41) 349-73-54.

Impreza rozpocznie się o godzinie 19:30.