Czy rozerwą nas na strzępy? Posłuchaj najnowszej Human Bazooki

Autor: Redakcja 10/07/2015 22:21

Jednak wcześniej dojdzie do trasy koncertowej promującej najnowsze dziecko Human Bazooka. – Oczywiście nie może zabraknąć Kielc – zapowiada Alan Wierzchoń, menadżer formacji. W planach również realizacja klipu.

Najnowsze wydawnictwo extended play będzie istnieć nie tylko w formie wirtualnej. Jak zapowiadają, krążek zostanie wytłoczony i „sprzedawany po symbolicznej cenie”.

„Highflyer” zawiera cztery kawałki w klimatach hardrocka, progresji, a także metalu. – Tytułowy kawałek to numer o ludziach mierzących wysoko, ale gnojących przy tym innych w myśl zasady „po trupach do celu” – wyjaśnia Wierzchoń.

Da się zyskać popularność na mokrym śnie? :) Czekamy na komentarze i głosy w sondzie umieszczonej w artykule.

Posted by Rockonline.pl on 10 lipca 2015

Jak dalej podkreśla, The day after all to swoiste pytanie o życie po życiu, Bez znieczulenia opowiada o relacjach między ludźmi, z kolei Ghost in the shell to antypolityczny manifest odnoszący się do władzy po 1989 roku. Na płycie nie zabrakło naszego rodzimego języka. – Głównie śpiewamy po angielsku, acz przełamaliśmy lody z językiem polskim – mówi menadżer Human Bazooka.

Kapela zapowiada, że w przyszłości ich twórczość zawarta w najnowszej EP-ce znajdzie się między innymi na platformie Spotify. Co dalej? – Mamy dużo dobrego materiału skomponowanego przez lata istnienia zespołu, ale też kipą nam nowe pomysły na numery – twierdzi Alan Wierzchoń zapowiadając tym samym nadejście wydawnictwa longplay.