Francuzi dali radę [RELACJA I ZDJĘCIA]

Autor: Redakcja 23/09/2015 17:44

Ale zacznijmy od początku… Rola rozgrzewacza publiczności przed Francuzami przypadła naszej kieleckiej Aversji. Emilka i chłopaki dostali półgodziny na zaprezentowanie swoich umiejętności. Widziałem ich w przeciągu ostatnich kilku miesięcy parę razy i co tu dużo mówić robią postępy z występu na występ. Czekam na ich samodzielny koncert.

Zobacz zdjęcia z imprezy

Nastała chwila przerwy na szybką przepinkę i parę chwil po 21 swój występ, a może lepiej będzie napisać popis zaczęli Francuzi z When Reasons Collapse. Pierwszy utwór szok totalny. Wokalistka wśród publiczności wije się jak kocica. Na scenie czterech muzyków na…dala na instrumentach jak szaleni. Dla basisty plus za założenie koszulki Behemotha.

DSC 0253

 

Muzycznie było bardzo ciekawie i ostro, ale za cholerę nie wiedziałem, co wokalistka śpiewała, a może lepiej będzie tutaj napisać wykrzykiwała. Ale spoko, nie muszę na każdym koncercie wiedzieć, co artystka ma mi do powiedzenia. Między kolejnymi utworami Cristina dziękowała za przybycie i zachęcała do zapoznania się z ofertą zespołowego sklepiku. Wieczór pod francuskim znakiem szybko dobiegł końca, bo już zaledwie po około 45 minutach. W tym zmieścił się jeden bis.

Cóż powiedzieć więcej na koniec… Ciekawy to był wieczór. Ocena: 7/10 :)

PS. Wszystko to, co zobaczyłem we wtorek w Woorze wydaje się i tak przystawką przed piątkowym koncertem Ninja Syndrom. Zapowiada się miazga…