Rockowe Dziady po raz trzeci

Autor: Redakcja 25/10/2015 15:56

S.N.O.W. powstał pod koniec 2007 roku w Sandomierzu z inicjatywy Grzegorza Osmali i Grzegorza Wilkowskiego. Rok po rozpoczęciu działalności kapela wystąpiła na Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rockowych „Czysty Akord”, gdzie zajęła drugie miejsce. W lipcu 2009 roku grupa wygrała konkurs kapel w Ostrowcu Świętokrzyskim „Wielki Ogień”, a w sierpniu zajęła pierwsze miejsce na festiwalu „Rock Autostrada” w Bochni.

Muzyka S.N.O.W. jest mocno osadzona w klimatach rockowych. Próbkę ich możliwości możemy usłyszeć na studyjnym albumie zatytułowanym „S.N.O.W.” wydanym w 2010 roku.

Aktualny skład zespołu prezentuje się następująco: Tomasz Wróblewski – wokal; Krzysztof Szydło – gitara; Grzegorz Osmala – gitara; Michał Piorun – bas; Grzegorz Wilkowski – perkusja.

Goat Force One to dawka ciężkiego rocka w wykonaniu chłopaków ze Starachowic. Powstali we wrześniu 2012 roku i już kilka miesięcy później zaczęli tworzyć coraz to ciekawsze kawałki. W międzyczasie poszukiwali wzmocnień. Po stabilizacji składu chłopaki zaczęli przygotowywać się do pierwszych imprez. Ich koncertowy debiut przypada na końcówkę 2013 roku podczas Rockowych Dziadów w Sandomierzu.

Kapelę tworzą obecnie: Marek „Lisu” Lis – wokal; Dawid „Janusz” Bielas – gitara; Paweł „Erol” Niziołek – gitara; Marcin „Bigos” Bidziński – perkusja; Paweł „Okocim” Pawlik – bas.

Rockowe Dziady odbędą się w piątek 13 listopada w sandomierskim klubie Lapidarium. Początek obrzędów zaplanowano na godzinę 20. Wstęp – 15 zł.