Corruption bez Rufusa!

Autor: Anna Staniek 20/07/2013 11:20

Informacja o zakończeniu współpracy została podana na oficjalnym „fanpage” kapeli. – Wczorajszy koncert na Days of The Ceremony był moim ostatnim w szeregach Corruption. Decyzję o odejściu podjąłem jakiś czas temu, a zespół poznał ją jako pierwszy. Dziękuję wszystkim wspaniałym ludziom, z którymi miałem zaszczyt tworzyć korupcyjne dźwięki. Dziękuję „ekipie”, która była zawsze blisko zespołu i często towarzyszyła nam podczas prób, koncertów, tras i imprez. Dziękuję wszystkim fanom Corruption za wsparcie i wiarę – podkreśla Rafał Trela. 

Tak trzymać! Jesteście najlepsi! To było niesamowite i zwariowane trzynaście lat. Anioł, Rutek, Dani, Grabarz – jestem pewien, że nowa płyta Corruption porządnie skopie wszystkim dupska! Trzymam za Was kciuki! – dodaje. 

W zamieszczonym oświadczeniu „Rufus” nie podaje powodów swojej decyzji. 

Przypominamy, że formacja Corruption pochodzi z Sandomierza oraz Warszawy. W jej skład wchodzą: Piotr „Anioł” Wącisz (gitara basowa), Daniel "Dani" Lechmański (gitara), Bartek „Grabarz” Gamracy (perkusja) oraz Piotr „Rutkoś” Rutkowski (gitara).  Na początku swej działalności wykonywała muzykę z pogranicza death oraz doom metalu, a obecnie trudni się stoner metalem. Ekipa może pochwalić się występami u boku takich gwiazd jak Vader, Armagedon, Iron Maiden, Motorhead, Mastodon, Volbeat, czy Killing Joke.

Fot. Oficjalny „fanpage” Corruption