S.N.O.W.

Autor: Albert Zimny 08/10/2015 13:13

Po krótkim czasie dołączyli do nich Jarosław Kurdysz oraz Krzysztof Szydło. Następnie kilka miesięcy później w składzie pojawił się wokalista Tomasz Wróblewski. Frontman dostarczył kapeli sporą dawkę energii, która zmotywowała muzyków do rozpoczęcia działalności koncertowej oraz do tworzenia nowych kompozycji.

Rok po rozpoczęciu działalności kapela wystąpiła na Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rockowych „Czysty Akord” gdzie zajęła drugie miejsce. W marcu 2009 roku formację opuścił basista Jarek Kurdysz, który został zastąpiony przez Michała Pioruna. Dwa miesiące później grupa wygrała konkurs kapel w Ostrowcu Świętokrzyskim „Wielki Ogień”, a w sierpniu zajęli pierwsze miejsce na festiwalu „Rock Autostrada” w Bochni.

Muzyka którą gra S.N.O.W. jest mocno osadzona w klimatach rockowych. Próbkę ich możliwości możemy usłyszeć na studyjnym albumie pt. „S.N.O.W.” wydanym w 2010 roku.

Skład: Tomasz Wróblewski (wokal), Krzysztof Szydło (gitara), Grzegorz Osmala (gitara), Michał Piorun (bas), Grzegorz Wilkowski (perkusja).

Miejscowość: Sandomierz