Zostań współpracownikiem!

Autor: Redakcja 08/02/2016 23:26

Serwis muzyczny RoCKonline.pl poszukuje młodych, zdolnych i ambitnych studentów dziennikarstwa do stałej współpracy.  Kim jesteśmy? Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętą muzyką rock-metal w województwie świętokrzyskim.

Piszemy o regionalnych kapelach, relacjonujemy koncerty najlepszych zespołów w Polsce, nie brakuje u nas również ciekawych wywiadów z tuzami gatunku, jak również raczkującymi muzykami. 

Głównym celem portalu RoCKonline.pl jest promocja i wspieranie lokalnych kapel, promowanie ciężkich brzmień, ale co najważniejsze – angażowanie społeczeństwa w muzyczne życie naszego regionu. 

Od niemal 4 lat pracujemy na zasadzie non-profit, a mimo to zdołaliśmy wypracować około 300 unikalnych użytkowników w skali dnia, oraz ponad 2600 wartościowych fanów na Facebook.com. Teraz robimy kolejny krok – przebudowujemy stronę, aby mogła ona sprostać rosnącym wymaganiom internautów.

Kogo poszukujemy?  Liczymy na zgłoszenia studentów dziennikarstwa. Nie ważne, ile potrafisz – zależy nam na osobach ambitnych, które chcą związać się z dziennikarstwem na stałe. 

Jeżeli kochasz muzykę rock-metalową, lubisz pisać, chcesz dogłębnie zaznajomić się z tajnikami dziennikarstwa, a koncerty nie są Ci obce, RoCKonline.pl jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: redakcja@rockonline.pl