Ostatnie dni na preorder Ninja Syndrom

Autor: Redakcja 20/02/2016 14:14

Zbliża się dzień premiery nowej EP-ki kieleckiej formacji metalowej. Na fanów czeka sześć nowych i cięższych kawałków, które można zamówić już teraz. Jednak specjalna oferta nie będzie trwać długo.

W zasadzie EP-ka jest na ostatniej prostej. Za zakończenie sprzedaży wersji preorder przyjęto dzień koncertu w klubie Woor, który odbędzie się 4 marca. Dlaczego warto zdecydować się na wersję przedpremierową? – Dodajemy fajne niespodzianki – tłumaczy z uśmiechem na twarzy Filip Gołda, muzyk Ninja Syndrom. – To trochę inna edycja. Ponadto do samej płyty dołączymy kilka gadżetów – dodaje.

Cena wydawnictwa w Polsce to 25 złotych, plus ewentualna wysyłka. Być może możliwa będzie opcja zakupu EP-ki poprzez Sklep-Komis TENOR w Kielcach. Póki co, każdy może zamówić krążek poprzez kontakt z zespołem na Facebook.com, bądź prywatne konto Filipa Gołdy.

Warto dodać, że płyta wzbudziła zainteresowanie nie tylko w całej Polsce, ale również zagranicą. Główny kierunek to Europa, ale nie brakuje zamówień z krajów byłego bloku wschodniego, czy nawet Stanów Zjednoczonych. – Dzieje się – kwituje Gołda.