Niedziela Palmowa z Frontside

Autor: Martyna Iwan 27/02/2016 23:10

Dawno niewidziana w Kielcach formacja Frontside powraca po latach. Wspólnie z zespołem Totem rusza w trasę koncertową, której jednym z punktów będzie stolica świętokrzyskiego. Szykuje się mocne, muzyczne uderzenie. 

Warto wspomnieć, iż grupa Frontside powstała w 1993 roku w Sosnowcu. W swoich utworach zespół łączy elementy rocka, heavy metalu, metalcore'u i deathcore'u. Frontside wydał osiem studyjnych albumów. Dorobek artystyczny grupy został doceniony wieloma muzycznymi nagrodami oraz wyróżnieniami m.in. Fryderykiem. 

Formacja Totem została założona w 2002 roku w miasteczku Bukowno, nieopodal Krakowa. Ich muzyka to metalcore, który delikatnie nawiązuje do death i thrash metalu. Zespół ma na swoim koncie pięć krążków. 

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18. Koncert odbędzie się 20 marca. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu dostępne na  ticketpro.pl oraz w klubie Woor.

Oprócz powyższych zespołów podczas koncertu zobaczymy gościnne kapele. O wszystkich szczegółach będziemy Was informować na bieżąco.