Przyjaciele! Muzycy!

Autor: Agata Wąsikowska / rosya 30/03/2016 11:24

Włocławski gitarzysta JACEK KAWA znalazł się w cholernie ciężkiej sytuacji. Trzy miesiące temu zdiagnozowano u niego złośliwego glejaka wielopostaciowego IV stopnia – guza mózgu. Część z Was zapewne kojarzy Jacka z zespołów takich jak ABYSAL czy GENERATIONS GAP. 

Jako grono znajomych, przyjaciół i po prostu ludzi dobrej woli, staramy się pomóc Jackowi. A że wspólnym mianownikiem nas wszystkich jest muzyka i życiowy rock’n’roll, pierwszym, co udało nam się zorganizować, był koncert charytatywny.  

11 marca we Włocławskiej klubokawiarni Rejs zagrali znajomi i przyjaciele Jacka: Kings of Nothing, Grzegorz Walczak (Czaqu), Transfuzja, Protoplasta (dawniej Isme), Zachlapany Szczypior. Podczas dobrowolnej zbiórki oraz wielu, wielu licytowanych rzeczy udało nam się zebrać blisko 6500zł.  

LICYTACJA INTERNETOWA DLA JACKA - KLIKNIJ!

Leczenie w niemieckiej klinice wymaga jednak o wiele więcej – 50 tysięcy euro. Łapiemy się wszelkich możliwych sposobów, aby pomóc naszemu koledze – po muzycznym fachu, z podwórka i z wieczornych wypadów za Tesco… Czas gra tutaj ogromną rolę, dlatego musimy podejmować szybkie decyzje i szybkie działania. 

Muzyka ma wielką siłę przekazu, a Wasze słowo ma moc! Fantastycznie byłoby mieć w swojej ekipie kolejne niebanalne osoby. Możecie pomóc, a my właśnie o to Was prosimy. Działajcie tak, jak potraficie najlepiej, działajcie muzyką. Świetnie byłoby, gdyby podczas Waszych kolejnych koncertów pojawiła się puszka, gdybyście mogli włączyć do tej akcji siebie i przede wszystkim swoich fanów – oni wiedzą, oni zrozumieją. 

W oczekiwaniu na pozytywną reakcję oraz z tradycyjnym AVE pozdrawiam,

Agata Wąsikowska / rosya

Więcej informacji na temat Jacka oraz pomocy dla niego.

Relacja z koncertu dla Jacka.

Abysal „Infernal Vomitory”.