Tomaszewski jako Ninja. Lepszy od kilkunastu osób

Autor: Redakcja 01/04/2016 10:37

Nie Jan, a Karol zasili skład kieleckiej formacji. Po zakończeniu współpracy z Michałem Stachurskim, Ninja Syndrom rozpoczęło intensywne poszukiwania nowego perkusisty. Czwartkowa próba rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Około 20 osób zgłosiło się do rywalizacji o angaż w zespole Ninja Syndrom. – Byliśmy zaskoczeni tak dużym odzewem zainteresowanych muzyków z całej Polski. Utwierdza nas to w przekonaniu, że warto – piszą muzycy kieleckiej formacji. 

Ostatecznie padło na 17-letniego Karola Tomaszewskiego, który od kwietnia będzie pełnił funkcję perkusisty Ninja Syndrom. 

Dlaczego wybór padł właśnie na niego? – Bo wszystko się zgadzała – ucina Filip Gołda, gitarzysta zespołu. – Karol zaprezentował nam swoje umiejętności na utworach z pierwszej EP-ki. Nie dość, że zagrał je wręcz bez zająknięcia, to jeszcze mocno ubarwiał poszczególne partie. Zadziałało – dodaje. 

Tomaszewski pokazał się od dobrej strony. Był doskonale przygotowany do próby, nie szukał drogi na skróty.

Najbliższy sprawdzian umiejętności młodego perkusisty „na żywo” już 21 maja. Tego dnia Ninja Syndrom zagra w Warszawie. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.

Karol Tomaszewski - perkusista Ninja Syndrom

Poszukiwania perkusisty zakończone.Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy nam w tym pomogli. Byliśmy zaskoczeni tak dużym odzewem zainteresowanych muzyków z całej Polski - utwierdza nas to jednak w przekonaniu, że warto. Dziękujemy wszystkim, którzy zmierzyli się z naszym materiałem i z nami.Karol Tomaszewski, powitajcie go brawami. Warto.Gratulujemy? ;)

Posted by NINJA SYNDROM rebellion music on Friday, April 1, 2016