Najlepsi z najlepszych zagrają na Kadzielni

Autor: Martyna Iwan 13/04/2016 18:48

Trzy rockowe Gwiazdy przez duże G na wspólnym koncercie w Kielcach? Tak, to jak najbardziej możliwe! Już niebawem na jednej scenie zobaczymy: T.Love, Kult oraz Lady Pank.

W piątek, 17 czerwca, w Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się po raz pierwszy nowa, cykliczna impreza organizowana przez agencję KUMAN Team – The Best Of.

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje każdego z zespołów. Wspólnie zaśpiewamy: Chłopaki nie płaczą, Autobusy i tramwaje czy Ajrisz z repertuaru T.Love. Pobujamy się przy dźwiękach „Kultowych” numerów jak Baranek, Kocham Cię, a miłością swoją bądź poskaczemy w górę słysząc Gdy nie ma dzieci. Okazji do wzruszeń nie zabraknie nucąc razem z Lady Pank Zawsze tam gdzie Ty, a na koniec poszalejemy przy Tańcz głupia tańcz, Mniej niż zero czy Kryzysowej narzeczonej.

Wymienionych wyżej formacji chyba nie musimy nikomu przestawiać. W końcu każdy szanujący się fan polskiego rocka powinien znać tę wielką, muzyczną trójcę.

Bilety w cenach 75 (Sektor B) oraz 85 zł (Sektor A) można kupować poprzez serwisy KupBilecik.pl, Biletyna, TicketPro oraz Eventim. W dniu występu koszt wejściówek wzrośnie o przysłowiową „dyszkę”.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20:30.

Dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia możecie znaleźć na stronie organizatora oraz pod numerem: 881 956 888.