Przygarnij bilety na Akurat - konkurs

Autor: Redakcja 19/05/2016 12:03

Dzięki uprzejmości Studenckiego Klubu Wspak mamy do rozdania SZEŚĆ pojedynczych wejściówek na sobotni koncert Akurat. Co zrobić, aby zdobyć jedną z nich?

Wystarczy, że na adres konkurs@rockonline.pl wyślecie maila, w którym podacie tytuł ulubionego utworu grupy Akurat wraz z krótkim uzasadnieniem swojego wyboru. Sześć najciekawszych naszym zdaniem wiadomości nagrodzimy wejściówkami. Wyniki konkursu ogłosimy o godz. 21 w piątek, 20 maja.

Uwaga! Pamiętajcie, aby podać swoje imię i nazwisko w treści maila!

Wszystkim biorącym udział w zabawie życzymy powodzenia!

***

REGULAMIN

Postanowienia ogólne

Organizatorem konkursu jest Studencki Klub Wspak w Kielcach, natomiast koordynatorem – redakcja portalu RoCKonline.pl. Konkurs organizowany jest dla użytkowników z województwa świętokrzyskiego, natomiast fundatorem nagród jest Studencki Klub Wspak. Zabawa trwa od 19.05.2016 (godzina 12:00) do 20.05.2016 (godzina 21:00). Celem konkursu jest wyłonienie sześciu osób, które otrzymają od organizatora po jednym zaproszeniu do klubu Wspak na koncert zespołu Akurat, który będzie miał miejsce 21.05.2016 o godzinie 19.30 w Studenckim Klubie Wspak mieszczącym się przy ul. Śląskiej 15 w Kielcach. Konkurs będzie zrealizowany na podstawie regulaminu określającego zasady zabawy.

Zasady i przebieg konkursu oraz wyłaniania zwycięzców

W konkursie mogą wziąć udział osoby powyżej 15 roku życia z województwa świętokrzyskiego. Wykluczone z konkursu są członkowie rodzin organizatorów, a także sami organizatorzy. Aby wygrać, należy wysłać wiadomość e-mail na adres konkurs@rockonline.pl. Wiadomość musi zawierać tytuł ulubionego utworu grupy Akurat wraz z uzasadnieniem swojego wyboru oraz imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie.

O wygranej poinformujemy na stronie fanpage portalu RoCKonline.pl w piątek, 20 maja o godzinie 21:00. Po ogłoszeniu wyników prosimy o kontakt poprzez prywatną wiadomość na Facebook.com, gdzie poinformujemy o szczegółach odbioru nagrody.

Nagrody

Do rozdania mamy sześć pojedynczych zaproszeń na koncert zespołu Akurat w Studenckim Klubie Wspak. Zaproszenie można wykorzystać wyłącznie w Kielcach w dniu 21.05.2016. Koncert rozpoczyna się o godzinie 19:30.

Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną. Nagrody nie można przenieść na inne nazwisko.

Reklamacje

Reklamacje można zgłaszać do terminu zakończenia konkursu (20.05.2016 – godzina 21.00). Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane. Można je zgłaszać drogą mailową na redakcja@rockonline.pl.

Postanowienia końcowe

Każdy uczestnik zabawy zobowiązany jest zaakceptować regulamin. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.