The Rolling Stones w Multikinie - konkurs

Autor: Redakcja 23/07/2016 15:42

W czwartek, 28 lipca, o godz. 20 będziemy mogli podziwiać na ekranie kieleckiego Multikina koncert jednego z największych zespołów rockowych świata – The Rolling Stones. W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na wspomniany seans. Co zrobić, aby je zdobyć? Już tłumaczymy…

Aby wziąć udział w konkursie należy dokończyć poniższe zdanie:

- Gdybym mógł spotkać się z muzykami The Rolling Stones, to…

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy naszym zdaniem najciekawsze historie, które nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na czwartkowy seans. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@rockonline.pl.

Oprócz tego musicie także zapoznać się z poniższym regulaminem:

***REGULAMIN***

Postanowienia ogólne

Organizatorem konkursu jest kieleckie Multikino, natomiast koordynatorem – redakcja portalu RoCKonline.pl. Konkurs organizowany jest dla użytkowników z województwa świętokrzyskiego, natomiast fundatorem nagród jest Multikino. Zabawa trwa od 23.07.2016 (godzina 21:00) do 27.07.2016 (godzina 21:00). Celem konkursu jest wyłonienie trzech osób, które otrzymają od organizatora po jednym podwójnym zaproszeniu na seans The Rolling Stones „Sweet Summer Sun – Hyde Park Live”, który odbędzie się w czwartek 28.07.2016 w kieleckim Multikinie. Konkurs będzie zrealizowany na podstawie regulaminu określającego zasady zabawy.

Zasady i przebieg konkursu oraz wyłaniania zwycięzców

W konkursie mogą wziąć udział osoby powyżej 15 roku życia z województwa świętokrzyskiego. Wykluczone z konkursu są członkowie rodzin organizatorów, a także sami organizatorzy. Aby wygrać należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe na adres konkurs@rockonline.pl. Po ogłoszeniu wyników prosimy o kontakt poprzez prywatną wiadomość na Facebook.com, gdzie poinformujemy o szczegółach odbioru nagrody.

Nagrody

Do rozdania mamy trzy podwójne zaproszenia na seans The Rolling Stones „Sweet Summer Sun – Hyde Park Live”, który odbędzie się w kieleckim Multikinie w czwartek, 28 lipca 2016 o godzinie 20:00.

Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną. Nagrody nie można przenieść na inne nazwisko.

Reklamacje

Reklamacje można zgłaszać do terminu zakończenia konkursu (27.11.2015 – godzina 21.00). Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane. Można je zgłaszać drogą mailową na redakcja@rockonline.pl.

Postanowienia końcowe

Każdy uczestnik zabawy zobowiązany jest zaakceptować regulamin. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

***

Więcej informacji o samym wydarzeniu znajdziecie na naszych internetowych łamach TUTAJ.