Piekielny łomot w Lapidarium

Autor: Maria Jaskot 05/10/2016 20:46

Już 14 października sandomierską sceną zatrzęsie ukraińska grupa Hell:on. Na rozgrzewkę trzy supporty.

W piątek, oprócz głównej kapeli, zobaczymy In Silent, Piramide oraz Rod. Ten sam skład pojawi się następnego dnia w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Oba koncerty odbędą się w ramach trasy „Once Upon a Chaos…”. 

Hell:on to zespół pochodzący z Ukrainy, powstał w 2005 roku. Ich muzyka łączy death metal i trash metal. Podczas tegorocznej trasy pojawią się jeszcze w Rzeszowie, Skarżysku Kamiennej, Biłgoraju i Przemyślu.

In Silent jest dobrze już znaną lokalnej publiczności, death metalową formacją z Sandomierza. Powstała w 1996 roku. Panowie mają na koncie płytę wydaną w 2013 roku, a teraz intensywnie pracują w studio nad kolejną.

Rod to lubelska grupa istniejąca od trzech lat. Ich muzyka to folkstep, elektronika, drum and bass i breakbeat. Do tej pory wydali trzy mini albumy, stworzyli trzy wideoklipy, a także zagrali kilkadziesiąt koncertów.

Piramide to młoda heavy metalowa kapela pochodząca z Tarnobrzegu. W marcu tego roku zaprezentowali swoje pierwsze demo. Zagrali już kilka koncertów w regionie. 

Start: godz. 20.00. Bilety: 15 zł.