Mikołajkowy prezent od Jelonka

Autor: Martyna Iwan 26/10/2016 13:28

Chu chu chaaa, chu chu chaaa, naszszsza zimaaa złaaa! Znacie to hasło? Myślę, że tak. A kto je rozpowszechnia? No przecież wiadomo, że zły Mikołaj Michał Jelonek wraz ze swoją muzyczną ekipą. 

Nasz kochany, świętokrzyski Michał Jelonek znów odwiedzi swoje rodzinne miasto w ramach trasy „Chu chu chaaa, chu chu chaaa, naszszsza zimaaa złaaa (i okrutna)” 2. Koncert tak samo jak w ubiegłym roku odbędzie się w Studenckim Klubie Wspak. Trzeba zacząć pisać listy do Jelonka z prośbą o koncertowe prezenty. 

Jak wiemy, Michał Jelonek należy do grona najpopularniejszych kieleckich artystów. Jest członiek znanej formacji Hunter. Po ukończeniu Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Ludomira Różyckiego w Kielcach współpracował, jako muzyk sesyjny z takimi wykonawcami jak Closterkeller, De Press, Kasa, Łzy, Mafia, Perfect, Szwagierkolaska, Wilki, Maryla Rodowicz, Wojciech Gąsowski czy Stan Borys. Był również członkiem kieleckiej grupy Ankh. 

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej godziny rozpoczęcia koncertu oraz cen biletów. O wszystkim będzie Was informowali na bieżąco.