Weilcoruss w Woorze - konkurs

Autor: Redakcja 02/11/2016 17:30

W sobotni wieczór w kieleckim klubie Woor sympatyków ciężkich brzmień czeka niesamowity koncert. Wystąpi tam zespół Weilcoruss, powstały w… Zachodniej Syberii. W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na wspomniany koncert. Co zrobić, aby je zdobyć? Już tłumaczymy…

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać, dlaczego to akurat Wy powinniście wygrać wejściówkę na sobotni koncert.  

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie naszym zdaniem najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzimy pojedynczymi wejściówkami na sobotni koncert. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@rockonline.pl.

Oprócz tego musicie także zapoznać się z poniższym regulaminem:

***REGULAMIN***

Postanowienia ogólne

Organizatorem konkursu jest klub Woor w Kielcach, natomiast koordynatorem – redakcja portalu RoCKonline.pl. Konkurs organizowany jest dla użytkowników z województwa świętokrzyskiego, natomiast fundatorem nagród jest klub Woor. Zabawa trwa od 02.11.2016 (godzina 19:00) do 04.11.2016 (godzina 19:00). Celem konkursu jest wyłonienie dwóch osób, które otrzymają od organizatora po jednym pojedynczym bilecie na koncert zespołu Weilcoruss, który odbędzie się w sobotę 05.11.2016 w klubie Woor mieszczącym się przy Placu Wolności 1 w Kielcach. Konkurs będzie zrealizowany na podstawie regulaminu określającego zasady zabawy.

Zasady i przebieg konkursu oraz wyłaniania zwycięzców

W konkursie mogą wziąć udział osoby powyżej 15 roku życia z województwa świętokrzyskiego. Wykluczeni z konkursu są członkowie rodzin organizatorów, a także sami organizatorzy. Aby wygrać należy przesłać odpowiedź na zadanie konkursowe na adres konkurs@rockonline.pl. Po ogłoszeniu wyników prosimy o kontakt poprzez prywatną wiadomość na Facebook.com, gdzie poinformujemy o szczegółach odbioru nagrody.

Nagrody

Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na koncert zespołu Weilcoruss, który odbędzie się w klubie Woor mieszczącym się przy placu Wolności 1 w Kielcach w sobotę 5 listopada o godziny 19:00.

Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną. Nagrody nie można przenieść na inne nazwisko.

Reklamacje

Reklamacje można zgłaszać do terminu zakończenia konkursu (04.01.2016 - godzina 19.00). Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane. Można je zgłaszać drogą mailową na redakcja@rockonline.pl.

Postanowienia końcowe

Każdy uczestnik zabawy zobowiązany jest zaakceptować regulamin. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

***

Więcej o sobotnim koncercie przeczytacie TUTAJ