Hook w Empiku, Media Markt, a także w… Starmanie

Autor: Maciej Urban 03/11/2016 19:12

Długo wyczekiwana publikacja w końcu ujrzy światło dzienne. Chodzi o „Bunt” grupy Hook, o którym wieści krążyły po Polsce już od kwietnia 2015 roku. To nie wszystko, ponieważ kielecka kapela przechodzi właśnie do koncertowej ofensywy.

Krążek długogrający „Bunt” ukaże się nakładem wytwórni Fonografika, a nie jak początkowo zakładano – SP Records. Płyta z muzyką dostępna będzie w sklepach Saturn, Empik, czy Media Markt. Oficjalna premiera 4 listopada.

Jednocześnie formacja planuje kolejne koncerty promujące wydawnictwo. Jeden z gigów w wykonaniu Hook można będzie zobaczyć w stolicy województwa świętokrzyskiego, a dokładniej w klubie Starman już 18 listopada. Tego dnia przy ul. Sienkiewicza u boku zespołu Mateusza Salaty zagra Killing Silence. Początek zabawy o godzinie 20.00.

Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w dniu koncertu oraz w przedsprzedaży. Ilość miejsc mocno ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejsze rezerwacje miejsc pod numerem: 518 531 169. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się godzinę przed startem imprezy.

AKTUALIZACJA

Krążek można już kupić w sklepach EMPIK. Link!