Basista pochodzący z Kielc zagra na Metalmiania 2017

Autor: Redakcja 04/11/2016 15:19

Przed nami XXIII edycja odświeżonego festiwalu, który cieszył się popularnością w całej Europie. Pod koniec marca w katowickim Spodku zagra formacja Obscure Sphinx, w której na basie gra kielecki muzyk, Michał Rejman.

Kapela wystąpi na Drugiej Scenie Festiwalu. – Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc wziąć udział w wydarzeniu o takiej randze w historii ciężkiej muzyki w Polsce jak kolejna edycja Metalmanii. To będzie zaszczyt! A wy spodziewajcie się jak zwykle rytuału na najwyższym możliwym poziomie! – możemy przeczytać na stronach Antyradia.

Bilety na Metalmanię 2017 będzie można kupić od 14 listopada, zaś impreza odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku. Wśród ogłoszonych gwiazd są między innymi Moonspell, Sodom, czy Furia.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że kapela Obscure Sphinx jest w trakcie poszukiwań nowego perkusisty. – Czego oczekujemy? Umiejętności gry. Umiejętności słuchania. Umiejętności improwizacji. Chcemy, by nasz zespół był priorytetem, a nie kolejnym "projektem". Musi też między nami "zażreć" personalnie i muzycznie – czytamy na FP zespołu.

Chętni mogą pisać maile na: manager@obscuresphinx.com.