Organek w Grand Music Club - konkurs

Autor: Redakcja 15/11/2016 20:21

O, matko!, Głupi ja, Kate Moss czy Mississippi w ogniu - te i inne przeboje popularnego Organka będzie można usłyszeć na żywo już w najbliższą sobotę, 19 listopada w kieleckim Grand Music Club. Dzięki uprzejmości klubu mamy dla Was aż cztery pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Co zrobić, aby je zdobyć? Już tłumaczymy!

Aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić informacje o koncercie jak największej liczbie osób. Możecie do tego wykorzystać dowolne środki przekazu. Zdjęcia, screeny oraz inne materiały świadczące o Waszej aktywności prosimy przesyłać na adres konkurs@rockonline.pl. Liczymy na Waszą kreatywność!

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy cztery, które nagrodzimy pojedynczymi wejściówkami na sobotni koncert.

Oprócz tego musicie także zapoznać się z poniższym regulaminem:

***REGULAMIN***

Postanowienia ogólne

Organizatorem konkursu jest klub Grand Music Club w Kielcach, natomiast koordynatorem – redakcja portalu RoCKonline.pl. Konkurs organizowany jest dla użytkowników z województwa świętokrzyskiego, natomiast fundatorem nagród jest klub Grand Music Club. Zabawa trwa od 15.11.2016 (godzina 21:00) do 18.11.2016 (godzina 21:00). Celem konkursu jest wyłonienie czterech osób, które otrzymają od organizatora po jednym pojedynczym bilecie na koncert zespołu Organek, który odbędzie się w sobotę 19.11.2016 w klubie Grand Music Club mieszczącym się przy ul. Sienkiewicza 78 w Kielcach. Konkurs będzie zrealizowany na podstawie regulaminu określającego zasady zabawy.

Zasady i przebieg konkursu oraz wyłaniania zwycięzców

W konkursie mogą wziąć udział osoby powyżej 15 roku życia z województwa świętokrzyskiego. Wykluczeni z konkursu są członkowie rodzin organizatorów, a także sami organizatorzy. Aby wygrać należy udostępnić informacje o koncercie jak największej liczbie osób, a materiały o tym świadczące wysłać na adres konkurs@rockonline.pl. Zwycięzców o wygranej oraz sposobie odbioru biletów poinformujemy drogą mailową.

Nagrody

Do rozdania mamy cztery pojedyncze wejściówki na koncert zespołu Organek, który odbędzie się w klubie Grand Music Club mieszczącym się przy ul. Sienkiewicza 78 w Kielcach w sobotę 19 listopada o godzinie 20:00.

Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną. Nagrody nie można przenieść na inne nazwisko.

Reklamacje

Reklamacje można zgłaszać do terminu zakończenia konkursu (18.11.2016 - godzina 21.00). Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane. Można je zgłaszać drogą mailową na redakcja@rockonline.pl.

Postanowienia końcowe

Każdy uczestnik zabawy zobowiązany jest zaakceptować regulamin. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

***

Więcej informacji odnośnie koncertu znajdziecie TUTAJ