Wreszcie "Wszystko Jasne"

Autor: Maria Jaskot 19/12/2016 18:14

Dwie zawodowe kapele połączyły siły, aby porządnie skopać nam tyłki. Spośród blisko trzydziestu punktów na trasie Materia i The Sixpounder odwiedzą także województwo świętokrzyskie.

Na 27 stycznia w sandomierskim Lapidarium zaplanowana jest solidna uczta. Zagrają aż cztery zespoły. Jako support pojawią się Fleshcold oraz Messa. Dzień później taki sam skład wystąpi w Kielcach. Oba koncerty organizowane są w ramach trasy "Wszystko Jasne Tour 2016/17".

Zarówno Materia jak i The Sixpounder podczas najbliższych koncertów będą skupiać się głównie na promocji swych najświeższych albumów. Usłyszymy m.in. kawałki z "We Are Materia" i "True To Yourself".

- Ostatnia płyta to dla nas największe osiągnięcie i wyzwanie, które sobie założyliśmy, pisząc te utwory. Są wymagające technicznie, a granie ich na żywo to zupełnie inna forma ekspresji. Kto był, ten wie o czym mówię, kto nie był, niech sprawdzi. Koncertowa fuzja z Materią gwarantuje prawdziwą petardę! - zapewnia Paweł Ostrowski, gitarzysta The Sixpounder.

Start: 19.00. Miejsce: Lapidarium. Bilety: 20/30 zł, dostępne także online na: materiashop.8merch.com