Kolejne wydawnictwo Ninja Syndrom. Na liście wielkie nazwiska

Autor: Redakcja 02/01/2017 12:51

Kielecka formacja metalowa właśnie opublikowała plany na pierwszy kwartał 2017 roku. Rozgrzewką dla Ninja Syndrom będzie mini trasa koncertowa po Bałkanach. Natomiast w marcu kapela rusza do Szwecji, gdzie ich nagrywaniem zajmie się jeden z najlepszych producentów muzyki gitarowej na świecie.

– Gdyby w ubiegłym roku ktoś zapytał nas o „jedno z największych marzeń”, powiedzielibyśmy zapewne dokładnie to, co za kilka chwil będziecie mieli okazję przeczytać. Nie traktowaliśmy tego jako realny „plan do zrealizowania”. Myśleliśmy o tym raczej w kategoriach „stary, to by było coś...” – piszą na swoim fejsbukowym profilu muzycy zespołu Ninja Syndrom.

Na chwilę obecną można powiedzieć, że marzenia niejednej kapeli dla nich stają się faktem. Tuż po muzycznej wyprawie na tereny Bułgarii, Rumunii i Mołdawii, zespół na kilka tygodni wyjedzie do Skandynawii, gdzie ich najnowszy materiały zostanie nagrany i zrealizowany przez Daniela Bergstranda. To światowej klasy producent, który współpracował już między innymi z Meshuggah, In Flames, Behemoth, Soilwork, czy Decapitated.

Następnie za miks odpowiedzialny będzie Taylor Larson, który odpowiada za postprodukcję takich ekip, jak: Periphery, I See Stars, Memphis May Fire, Jason Richardson/Luke Holland, czy Veil of Maya.

Na koniec mastering. Tutaj kropkę nad „i” postawi Ted Jensen znany ze współpracy z zespołami: Slipknot, Bring Me The Horizon, Soulfly, Megadeth, Dream Theater, As I Lay Dying, Disturbed, Machine Head, Korn, czy Pantera.