Regałowy finał WOŚP

Autor: Maria Jaskot 03/01/2017 14:58

15 stycznia orkiestra Jurka Owsiaka zagra po raz 25. Imprezie towarzyszyć będą liczne występy, ale najgoręcej zapowiada się koncert Habakuka.

Wszyscy wielbiciele słonecznych rytmów powinni wybrać się do Sandomierza, gdzie oprócz gwiazdy wieczoru zagra formacja Inity Sounds. Równolegle będzie prowadzona kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zebrane środki przeznaczy na pediatrię oraz godną opiekę seniorów.

Habakuk to jeden z najsłynniejszych reprezentantów muzyki reggae w Polsce, istnieje już od 26 lat. Do tej pory zespół wydał 9 płyt, z czego ostatnia "Regrowth" pojawiła się na rynku w czerwcu 2015 roku. Na nowym materiale słyszymy pieśni tradycyjne w reggae'owych aranżacjach.

Inity Sounds jest dobrze zapowiadającą się młodą grupą z Rzeszowa. - Naszym założeniem jest tworzenie muzyki możliwie jak najbardziej surowej i naturalnej, prostej i melodyjnej. Muzyki która płynąc swobodnie rozkołysze słuchacza, karmiąc i kojąc tym samym jego ciało, serce i duszę. - czytamy na ich fanpage'u.

Start: godz. 18.00. Miejsce: Hala MOSiR, ul. Patkowskiego 2a.