"Fenix" zawładnie Semaforem

Autor: Martyna Iwan 01/02/2017 20:35

Zapewne każdy z was z utęsknieniem czeka na weekendowe szaleństwo. Jeżeli chcecie mocno poszaleć, warto wybrać się w sobotę 4 lutego do skarżyskiego klubu Semafor, który oferuje dawkę iście mocnych brzmień. 

W sobotni wieczór swoją muzyką uraczy nas formacja Batalion d’Amour, która odwiedzi Skarżysko w ramach trasy koncertowej „Fenix Tour”. Na scenie Semafora nie zabranie również świętokrzyskiego, gotyckiego akcentu, mianowicie będziemy mogli zanurzyć się w dźwiękach kieleckiej perełeczki - grupy Miryam.

- Publiczność może się spodziewać przede wszystkim solidnej porcji rocka! Z pewnością zagramy utwory z naszej nowej płyty "Fenix", m.in nasz pierwszy singiel „Charlotte” promujący nowy album, który miał swoją  premierę 23 września wraz z wideoklipem na portalu Orkus Magazin. Nie zabraknie też starszych utworów. Mamy więc ogromną nadzieję, że przybędziecie licznie i dacie się zarazić energią, której nie zabraknie w ten sobotni wieczór - przekonuje Karolina Andrzejewska, wokalistka Batalion d’Amour. 

Chciałabym też zaznaczyć, że zagra z nami Barek Tabak czyli nowy, oficjalny członek BDA, który towarzyszy nam na trasie "Fenix Tour" od początku dając dowód swojego ogromnego zaangażowania. Powitajcie go zatem ciepło. Już nie możemy się doczekać spotkania z wami! – dodaje Karolina. 

Warto również zaznaczyć, iż Batalion d’Amour nie pierwszy raz odwiedza nasze województwo. Jak dowiedzieliśmy się z rozmowy z Karoliną: - Z zespołem odwiedziliśmy ziemię świętokrzyską parę ładnych lat temu, był to 2005 rok. Będzie to dla nas swego rodzaju deja vu, gdyż wtedy również zagraliśmy z zaprzyjaźnionym zespołem Miryam, o ile się nie mylę było to wydarzenie o nazwie „Noc gotycka". Wspominam ten koncert z łezką w oku. Było magicznie...na pewno i tym razem emocji nie zabraknie!

Was również nie może zabraknąć w Semaforze w ten sobotni wieczór. Dwie bardzo dobrze rockujące kapele pojawią się na jednej scenie, żeby uraczyć wszystkich słuchaczy solidną porcją muzyki. 

Co więcej, zespół Batalion d’Amour szykuje się do premiery swojego najnowszego klipu do drugiego singla z płyty „Fenix”. - Jest to duet z Johnem Porterem pod tytułem "The Lost Diary". Premiera odbędzie się 10 lutego- zdradza nam Karolina. 

Bilety na koncert kosztują 25 zł i 30 zł. Będą dostępne w sprzedaży internetowej oraz na bramce. Początek koncertu o godz. 20. Wejście do klubu od godz. 19.